Konferencia ŽENY SEBE

Milé ženy, 

 

dali ste si niekedy otázku: „Čo všetko by som dokázala, ak by som si viac verila?”

 

My áno, a aj preto chceme viac hovoriť o sebadôvere žien. 

Pozývame vás na konferenciu  „ŽENY SEBE“,  kde budeme spoločne diskutovať o tejto téme už 

15. mája 2024 od 16:00 hod. v priestoroch Kultúrneho centra Malý  Berlín v Trnave.

Poďme sa spolu pozrieť na to, z čoho všetkého môže vychádzať náš pocit nizkej sebadôvery.  Ako na náš postoj vplývajú historické súvislosti, kultúrne normy a osobné nastavenia, ktoré sme získali v rodine a komunite. Inšpirujme sa tými úspešnými z nás a objavme naše silné stránky.

Na čo sa môžete tešiť? 

Náš prvý hosť Dagmar Kéryová; CPCC, PCC, Biznis&Leadership koučka a mentorka prinesie svoj pohľad do tejto témy vo svojej prednáške: Žena a jej sebahodnota v práci.

Následne sa so svojimi životnými postrehmi podelia v panelovej diskusii tri inšpiratívne ženy, ktoré sa presadili aj napriek predsudkom, stereotypom či nepriaznivým podmienkam.

Janette Motlová – riaditeľka štátnej organizácie, ktorá pochádza z chudobných podmienok rómskej rodiny a dnes je vzorom pre všetkých, ktorí sa chcú učiť a meniť svoje okolie, Slovensko a svet k lepšiemu.  

Denisa Kanásová – víťazka  ankety Slovenka roka 2023 v kategórii Biznis a manažment; generálna riaditeľka úspešnej strojárskej firmy, ktorá dodáva produkty do celého sveta.

Gabika Zúbriková – neobyčajná obyčajná žena, ktorá na prahu päťdesiatky rozbehla vlastný podcast, zabehla maratón a rada ukazuje ostatným, ako sa veci dajú. 

A aby toho nebolo málo, tak prispejem aj ja.  Krátka workshopová aktivta „Objav svoje zdroje“, ktorú povediem, pomôže ženám uvedomiť si svoje silné stránky, svoje zdroje, ktoré majú k dispozícii a môžu sa o ne oprieť. 

👉 Vstupenky na event kupujte TU : https://lnkd.in/e-tq-WhB
👉 Link na podujatie:https://fb.me/e/4loGocRlx
 

 

Jana Pozdechova logo

Telefón: 0905 141 818

Verím, že každý máme svoj život vo vlastných rukách. Stačí len vedieť, čo chceme dosiahnuť. Rada vás budem sprevádzať vašimi životnými  či pracovnými výzvami cez hodnoty, na ktorých  staviam aj našu spoluprácu:

  • Vnímavosť
  • Profesionalita
  • Rešpekt
  • Efektivita
  • Dôveryhodnosť
Údaje

Mgr. Jana Pozdechová
Suchá nad Parnou 779
919 01 Suchá nad Parnou

IČO
: 52 280 365
DIČ: 1070430163

Adresa pôsobiska – priestory:
Trnava, Kollárova 17, 3. posch.

© 2023 | webdesign by creativoo.

Odkazy