O mne

Kto som?

Skoro 20 rokov pracujem s ľuďmi. Po rokoch strávených v HR, prácou v oblasti ľudských zdrojov na rôznych pozíciách som si začala čoraz viac uvedomovať, čo je pre mňa dôležité a ako chcem stráviť svoj život.

Som vyštudovaná andragogička a manažérka ľudských zdrojov s doplnkovým vzdelaním v oblasti facilitácie, diagnostiky a koučingu. Klientom prinášam praktické znalosti z interného HR prostredia, orientáciu na dosahovanie cieľov a na kontinuálny rozvoj. Verím, že som pragmatická, empatická, so zmyslom pre zodpovednosť.

Ako lektorka a mentorka čerpám z najnovších poznatkov v oblasti vzdelávania, rozvoja a riadenia ľudských zdrojov, a zároveň aj z mojich skúseností v reálnom živote a s reálnymi ľuďmi vo firmách. 

Ako koučka verím a sama som si prešla tým, že je možné meniť seba a svoj život k lepšiemu a dokázať si pomôcť vlastnými zdrojmi. 

Náročné obdobie ma priviedlo aj k témam osobnej sily – reziliencie, zvládaniu stresu, práce s emóciami, so zažitými vzorcami správania.  Tieto témy ma zaujali natoľko, že som postupne absolvovala viacero výcvikov ako napríklad: certifikovaný NLP practitioner (neurolingvistické programovanie)  a psychometrika LUMINA SPARK a LUMINA EMOTION.

myslitelna-jana-pozdechova

Som partnerka Mysliteľne - rozvoj pre Váš biznis

Dlhoročné HR skúsenosti s rozvojom ľudí, zároveň túžba rozvíjať sa a popri tom aj odovzdávať svoje skúsenosti iným, tak aby vo svojich pracovných a aj životných rolách uspeli, ma prirodzene priviedli k HR poradenstvu, lektorovaniu a koučingu.

Od 2018 som súčasťou tímu konceptu rozvoja “ Mysliteľňa – rozvoj pre Váš biznis“.  Mysliteľňa-rozvoj pre Váš biznis, tvoria konzultanti, lektori, kouči  – odborníci z oblasti riadenia ľudských zdrojov. 

Spoločne s kolegami pomáhame našim klientom meniť spôsob myslenia a konania jednotlivcov ale aj celých tímov. Riešime témy rozvoja lídrov a manažérov,  tímovej spolupráce a komunikácie, zvládania náročných pracovných situácií a schopnosti pracovať aj so svojou osobnosťou. 

Viac o Mysliteľni a našich rozvojových projektoch nájdete na: www.myslitelna.sk

Som spoluzakladateľka projektu Biznis Point Trnava

Ako Trnavčanku  a bývalú HR manažérku ma veľmi teší a zároveň napĺňa práca s HR komunitou priamo v Trnave.  

Som spoluzakladateľkou platformy BIZNIS POINT TRNAVA a spoločne so združením Učiaca sa Trnava a Lifestarter chceme prepájať firmy v trnavskom regióne.  

Našou ambíciou je poskytnúť priestor na zdieľanie skúseností, pomáhať pri riešení aktuálnych tém súviacich s HR problematikou a  firemným vzdelávaním a zároveň zapájať firmy do života mesta Trnava, predstavovať možnosti spolupráce firiem a mesta. O stretnutia Biznis point a ďalších aktivitách sa môžete dozvedieť na: www.uciacasatrnava.sk

SAKO - koučovica

Som členkou Slovenskej asociácie koučov

Som hrdou členkou SAKO (Slovenskej asociácie koučov), ktorá združuje profesionálnych koučov na Slovensku. Táto organizácia považuje za svoje poslanie najmä podporu rozvoja koučovania na Slovensku, jeho šírenie, zvyšovanie jeho kvality, kultiváciu trhu, pričom dohliada aj na dodržiavanie etických a profesijných štandardov.

Môj profil v adresári koučov nájdete TU.

Zostaňme spolu v kontakte!

Získajte hodnotné informácie o zaujímavých rozvojových programoch, akciách či nových článkoch priamo do
Vašej e-mailovej schránky.

Jana Pozdechova logo

Telefón: 0905 141 818

Verím, že každý máme svoj život vo vlastných rukách. Stačí len vedieť, čo chceme dosiahnuť. Rada vás budem sprevádzať vašimi životnými  či pracovnými výzvami cez hodnoty, na ktorých  staviam aj našu spoluprácu:

  • Vnímavosť
  • Profesionalita
  • Rešpekt
  • Efektivita
  • Dôveryhodnosť
Údaje

Mgr. Jana Pozdechová
Suchá nad Parnou 779
919 01 Suchá nad Parnou

IČO
: 52 280 365
DIČ: 1070430163

Adresa pôsobiska – priestory:
Trnava, Kollárova 17, 3. posch.

© 2023 | webdesign by creativoo.

Odkazy