Referencie

Referencie od klientov

Janka spolupracuje s našou spoločnosťou od r. 2018, kedy u nás urobila kompletný personálny audit, pokračovali sme nastavením ľudských zdrojov, nastavením odmeňovania v spoločnosti, firemnou kultúrou. Popri týchto aktivitách sme s Jankou pravidelne realizovali vzdelávanie zamestnancov a pokračujeme v spolupráci s ňou doteraz. Určite ju odporúčam spoločnostiam, ktoré ešte nemajú nastavené fungovanie ľudských zdrojov, ale aj spoločnostiam, ktoré uvažujú o realizácii tímových školení, workshopov alebo individuálneho koučingu.
Ivona Mesíková, HR Manager
Slovenská národná akreditačná služba (SNAS)
Spoluprácu s Jankou vrelo odporúčam, v našom podniku viedla workshopy a tréningy k vedeniu hodnotiacich rozhovorov a tvorbe kompetenčných profilov. Janka je veľmi vnímavá a flexibilná odborníčka s výbornými trénerskými zručnosťami.
Lenka Válková
Human Resources Development
Department at LPS SR, š. p.
Ja sama využivam možnosť koučingu s Jankou Pozdechovou. Na stretnutiach mi pomáha zvládať náročné situácie, s ktorými sa vo svojej profesii stretávam. Ďakujem Janka za Tvoju profesionalitu a úžasný prístup.
Jana Šuranová
riaditeľka Betánia Senec, n. o.
Veľmi príjemná spolupráca 🙂 Janka ma sprevádza už druhý rok a na každom stretnutí sa veľa dozviem a naučím. Určite odporúčam 🙂
Zuzana Anisino
Team Manager Capgemini Engineering

Spolupracujem aj s týmito spoločnosťami

Jana Pozdechova logo
E-mail: info@janapozdech.sk

Telefón: 0905 141 818

Verím, že každý máme svoj život vo vlastných rukách. Stačí len vedieť, čo chceme dosiahnuť. Rada vás budem sprevádzať vašimi životnými  či pracovnými výzvami cez hodnoty, na ktorých  staviam aj našu spoluprácu:

  • Vnímavosť
  • Profesionalita
  • Rešpekt
  • Efektivita
  • Dôveryhodnosť
Údaje

Mgr. Jana Pozdechová
Suchá nad Parnou 779
919 01 Suchá nad Parnou

IČO
: 52 280 365
DIČ: 1070430163

Adresa pôsobiska – priestory:
Trnava, Kollárova 17, 3. posch.

© 2023 | webdesign by creativoo.

Odkazy