Koučing a mentoring

Koučing a mentoring

Koučing

je séria rozhovorov, rozložená v čase, cieľom ktorej je pomôcť koučovanému definovať jeho hodnoty zámery a ciele a konkrétne kroky, ktoré bude vykonávať, aby zmenil svoju realitu podľa vlastných zámerov.

Úlohou kouča nie je poskytnúť rady ale umožniť koučovanému sformulovať si čo je pre neho dôležité a ako môže všetko svoje vzdelanie, schopnosti a skúsenosti použiť tak, aby si vytváral takú pracovnú a životnú realitu, akú si želá.

Mentoring

je proces neformálneho prenosu vedomostí, odovzdávanie know – how mentorovanému a jeho podpora vo vzťahu k práci, kariére alebo profesionálnemu a osobnému rozvoju.

Mentoring zahŕňa osobnú komunikáciu počas určitého obdobia, zdieľanie skúseností mentora, hľadanie a posudzovanie riešení vzhľadom na očakávané výsledky.

koučing a mentoring

Máte záujem o koučing či mentoring?

Využite možnosť bezplatnej 30 minútovej konzultácie (aj online formou), v rámci ktorej sa pozrieme na to, aké sú možnosti našej spoločnej cesty za Vašimi cieľmi. Jedná sa o nezáväzné stretnutie, ktoré mi pomôže určiť kde sa práve nachádzate. Nemusíte sa nijako pripravovať, očakávam len transparentnosť a dobrú náladu.

Jana Pozdechova logo

Telefón: 0905 141 818

Verím, že každý máme svoj život vo vlastných rukách. Stačí len vedieť, čo chceme dosiahnuť. Rada vás budem sprevádzať vašimi životnými  či pracovnými výzvami cez hodnoty, na ktorých  staviam aj našu spoluprácu:

  • Vnímavosť
  • Profesionalita
  • Rešpekt
  • Efektivita
  • Dôveryhodnosť
Údaje

Mgr. Jana Pozdechová
Suchá nad Parnou 779
919 01 Suchá nad Parnou

IČO
: 52 280 365
DIČ: 1070430163

Adresa pôsobiska – priestory:
Trnava, Kollárova 17, 3. posch.

© 2023 | webdesign by creativoo.

Odkazy