Rozhovor o koučovaní

Rozhovor o koučingu
🎧 Je tu nový diel nášho podcastu Učeniu niet konca, tentokrát s Jana Pozdechová. 💚
🎧 Jana Pozdechová je koučka, lektorka, HR mentorka a zároveň konzultantka vzdelávacieho centra Mysliteľňa-rozvoj pre biznis, ktoré aktuálne otvára priestory aj v Trnave. 🗣 Ľudia neustále hľadajú spôsob ako rozvíjať svoju osobnosť, ako dosiahnuť stanovené ciele či budovať a udržiavať dobré medziľudské vzťahy. 🤝Na to, aby sme dokázali byť plnohodnotným členom akéhokoľvek pracovného tímu však potrebujeme zmysel pre nachádzanie riešení a rešpekt nielen k ostatným, ale aj k sebe samému. 🤗 Aký je rozdiel medzi terapiou a koučingom? A potrebuje aj kouč svojho kouča? 🤔 O tom, ako funguje lekcia koučingu, čo treba preto urobiť, aby sme sa koučom mohli stať, ale aj o tom, či sú ľudia na Slovensku disciplinovaní a cieľavedomí hľadala odpovede naša hostka spolu s moderátorom Norom Chomistekom.🎙
🟢 Ak by ste mali záujem o koučing s Janou Pozdechovou, kontaktuje ju prostredníctvom e-mailu info@janapozdech.sk alebo telefónneho čísla +421 905 141 818.
🎧 Novú časť nášho podcastu nájdete na všetkých podcastových platformách.🎶 Ak vám zvuk nestači, rozhovor vyšiel aj na našom youtube kliknutím TU.
Jana Pozdechova logo
E-mail: info@janapozdech.sk

Telefón: 0905 141 818

Verím, že každý máme svoj život vo vlastných rukách. Stačí len vedieť, čo chceme dosiahnuť. Rada vás budem sprevádzať vašimi životnými  či pracovnými výzvami cez hodnoty, na ktorých  staviam aj našu spoluprácu:

  • Vnímavosť
  • Profesionalita
  • Rešpekt
  • Efektivita
  • Dôveryhodnosť
Údaje

Mgr. Jana Pozdechová
Suchá nad Parnou 779
919 01 Suchá nad Parnou

IČO
: 52 280 365
DIČ: 1070430163

Adresa pôsobiska – priestory:
Trnava, Kollárova 17, 3. posch.

© 2023 | webdesign by creativoo.

Odkazy